afzayesh ghodrate rohi ba 4 gam 00

افزایش قدرت روحی با ۴ گام

زمان مطالعه: ۱۰ دقیقه
۴.۵
(۴۴)

” قانون لذت برتر ” کسب ثروت، روابط عالی، سلامتی با این قانون الهی

فایل صوتی قانون لذت برتر

کشف قانون لذت برتر توسط محمدرضا میرزائی برای اولین بار در جهان

همه‌ی ارزش‌های اخلاقی، شخصیت، خصوصیات منحصربه‌فرد، روحیه، لذت‌ها و توانایی‌های انسان از روح سرچشمه می‌گیرد؛ بنابراین هر فردی که اراده کند، می‌تواند به حد قابل‌توجهی قدرت روحی خود را افزایش دهد. البته همه‌ی انسان‌ها در این راه به کمک خداوند نیاز دارند. افزایش قدرت روح هیچ محدودیتی ندارد، اگر فردی برای بهبود قابلیت‌های روحی خود مصمم باشد و با صبر و شکیبایی برای رسیدن به صلاح خودش تلاش کند، می‌تواند به ایمانی عمیق و فضیلت‌های اخلاقی غیرقابل‌تصور دست پیدا کند. شما هم اگر بخواهید می‌توانید قدرت روحی خود را تااندازه‌ای که تابه‌حال تجربه‌اش نکرده‌اید، افزایش دهید. اگر برای افزایش قدرت روحی خود مصمم هستید، با لذت برتر همراه باشید تا به‌صورت گام‌به‌گام مراحل دستیابی به این هدف را برایتان شرح دهیم.

فهرست محتوای این مقاله
قدرت روحی چیست؟
گام اول: مطیع ساختن جسم و روح
گام دوم: استفاده از قدرت اراده
گام سوم: توانمندسازی روح
گام چهارم: برقراری ارتباط نزدیک با خدا

قدرت روحی چیست؟

هنوز هم افرادی پیدا می‌شوند که به روح اعتقادی ندارند و تصور می‌کنند ما فقط از گوشت و استخوان ساخته شده‌ایم. ما می‌توانیم با قاطعیت به شما بگوییم که این یک تصور اشتباه است.

افراد زیادی هستند که تجربه‌های نزدیک به مرگ را از سر گذرانده‌اند و همه‌ی آن‌ها می‌توانند تأیید کنند که انسان چیزی بیش‌تر از تعدادی سلول و اندام‌هایی است که بعد از مرگ پوسیده می‌شوند.

می‌توان گفت روح انسان، ارزشمندترین دارایی اوست و همین روح است که شخصیت شما را ساخته است و شما را به کسی تبدیل کرده است که الان هستید. در واقع روح نوعی قطب نمای اخلاقی یا حس ششم است.

فزایش قدرت روحی - روش های تقویت قدرت های درونی
افزایش قدرت روحی – روش های تقویت قدرت های درونی

قدرت روح، مهارت کنترل افکار و احساسات شماست.

برای مثال شیوه‌ی برخورد شما با یک وضعیت دشوار، شرایط روحی شما در زمان بروز مشکلات ذهنی و یا حتی نحوه‌ای که در بهترین وضعیت روحی و زندگی خود با یک مشکل مقابله می‌کنید، همه‌ی این‌ها از قدرت روح شما ناشی می‌شوند.

همان‌طور که نمی‌توانید گوشی خود را بدون استفاده از یک منبع قدرت شارژ کنید، برای بالابردن قدرت روح خود هم نیاز به یک منبع انرژی دارید.

این منبع انرژی همان برقراری ارتباط با خدا است.

در واقع، روح شامل ذهن، استعدادها و ارزش‌های فرد می‌شود. ذهن با احساسات سروکار دارد، استعدادها تصمیم‌های فرد را می‌سازند و ارزش‌ها همان چیزهایی هستند که ما با اعمالمان برای خود ایجاد می‌کنیم.

بنابراین برای بهره‌گیری کامل از این سه عامل، باید بتوانیم ایمان خود را تقویت کنیم.

همان‌طور که زمان لمس آب گرم ذهن ما می‌تواند گرما را احساس کند، زمانی که با خدا ارتباط برقرار می‌کنیم هم ذهن تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا راه‌های افزایش قدرت روحی را از طریق ۴ گام ضروری با هم بررسی کنیم.

حتما بخوانید  در ایام امتحانات چطور برنامه‌ریزی کنیم؟

گام اول: مطیع ساختن جسم و روح

فزایش قدرت روحی - روش های تقویت قدرت های درونی
چگونه روح خود را پرورش دهیم – اسرار قدرت درون

گام اول برای افزایش قدرت روحی تعیین اهدافی مشخص است. ببینید برای چه می‌خواهید قدرت روحی خود را افزایش دهید و انگیزه درونی شما از این کار چیست.

بعد از تعیین هدف باید پیش از هر کس، به خودتان نشان دهید که رسیدن به این هدف هر چه‌قدر هم سخت باشد، به‌هیچ‌وجه قصد ندارید از آن دست بکشید.

به یاد داشته باشید که اراده یک شخص می‌تواند به تمام نیازهای جسمی و روحی او غلبه کند؛ بنابراین مهم‌ترین و مؤثرترین چیزی که می‌تواند به شما در تحقق اهدافتان کمک کند، قدرت اراده شما است، باید یاد بگیرید که تا به چیزی که می‌خواهید نرسیده‌اید، تسلیم نشوید.

اهدافی که در این مرحله تعیین می‌کنید، ممکن است هدف‌های جسمی مانند رژیم گرفتن برای مدت معین، ورزش مداوم و یا بهبود عملکرد در محل کار باشند. نکته مهم در این مرحله این است که شما باید به هدف خود بچسبید و به غلبه قدرت روحی بر جسم خود عادت کنید.

اگر حتی زمانی که شرایط خیلی سخت است، بتوانید برنامه خود را دنبال کنید، بعد از مدتی جسم شما هم مطیعانه در خدمتتان خواهد بود.

صوت لایو خودشناسی

گام دوم: استفاده از قدرت اراده

بعد از موفقیت در مرحله اول و تحمیل اراده خود بر جسمتان، می‌توانید به سراغ گام دوم بروید، یعنی ادامه دادن تمرین تا زمانی که روح هم مانند جسم تحت سلطه شما دربیاید.

برای این کار و افزایش قدرت روح باید از قدرت اراده خود کمک بگیرید. در این حالت باید دوباره اهداف متنوعی برای خود تعیین کنید و این بار ذهن خود را وادار کنید به آن‌ها پایبند بماند.

این اهداف ممکن است به شکلی باشند که ذهن شما در برابر انجام‌دادن آن‌ها مقاومت می‌کند، برای مثال استفاده از لحن خوشایندی برای صحبت‌کردن و یا حرف‌زدن با صدای واضح و شفاف.

فزایش قدرت روحی - روش های تقویت قدرت های درونی
چگونه نیروی درونی خود را فعال کنیم – روش های تقویت قدرت های درونی

شاید فرد تصمیم داشته باشد جسم و روح خود را به سطحی تأثیرگذار و کارآمد برساند. یا شاید هم تمایل داشته باشد به‌جای پرورش افکار منفی، به دنبال ایجاد یک ذهنیت مثبت و شاد برود، با دید مثبت به سایرین نگاه کند، برداشت خوبی از رفتار مردم داشته باشد و در نهایت این طرز فکر جدید را در تمام سطوح زندگی خود گسترش دهد.

در این مرحله شخص می‌تواند شادی و آرامش را برای اطرافیانش به ارمغان بیاورد و بیش‌تر به فکر صلاح دیگران باشد. در نهایت بعد از تمرین این افکار، شخص می‌تواند قدرت روحی خود را به حدی افزایش دهد که بتواند بدن و روح خود را تحت سلطه اراده خود دربیاورد.

حتما بخوانید  کنترل خشم و عصبانیت ( غذا بخورید تا شخصیتتان رشد کند؟! )

گام سوم: توانمندسازی روح

باتکیه‌بر لطف و بخشش خداوند همراه با انجام تمرین‌های ذکر شده، شما می‌توانید قدرت روح خود را افزایش دهید.

درصورتی‌که تنها چند روز به‌صورت مداوم، دقیق و مصمم رفتار کنید، می‌توانید از نتایج شگفت انگیزی که به دست می‌آورید، لذت ببرید.

دقت داشته باشید که برای توانمندسازی روح باید صبر و حوصله داشته باشید، زیرا این عمل، کاری طولانی‌مدت است و برای مثال زمانی که به یکی از اهداف خود رسیدید، نباید فکر کنید کار شما تمام شده و به حداکثر قدرت روحی خود رسیده‌اید.

در عوض، باید هر دفعه که به یکی از اهداف خود رسیدید، هدف و انگیزه‌ی دیگری را جایگزین آن کنید و برای رسیدن به آن تمام مراحل گفته شده را دوباره به کار بگیرید.

باید این کار را به‌صورت مداوم تکرار کنید تا قدرت روحی شما هر بار بیش‌تر و بیش‌تر شود.

صوت لایو ثروتمند واقعی با درک بهشت

گام چهارم: برقراری ارتباط نزدیک با خدا

فزایش قدرت روحی - روش های تقویت قدرت های درونی
افزایش قدرت روحی – چگونه نیروی درونی خود را فعال کنیم

هر بار که قدرت روح شما افزایش می‌یابد، می‎توانید آگاهی بیش‎تری نسبت به خداوند پیدا کرده و بتوانید به بهترین شکل شکرگزاری کنید.

با شناخت خداوند، عشق بیش‌تری نسبت به او احساس خواهید کرد و این عشق عمیق به شما اجازه درک خوشی‌ها و لذت‌هایی که خداوند برای ما در زندگی خلق کرده را می‌دهد.

عشق و علاقه به خداوند، کمک می‌کند نشانه‌های شادی و خوشبختی را واضح‌تر از همیشه ببینیم.

در این حالت شما احساس خوشبختی و آرامش بیش‌تری خواهید داشت که از داشتن نگرش مثبت نسبت به جهان، زندگی، اتفاقات و انسان‌های دیگر ناشی می‌شود.

این موضوع باعث می‌شود نه‌تنها خود فرد احساس بهتری داشته باشد، بلکه اطرافیان او هم با دیدن تغییرات مثبت در او احساس رضایت پیدا کنند.

در نتیجه با کسب این فضایل اخلاقی، می‌توانید از انرژی مثبتی که در زندگی‌تان جریان پیدا می‌کند، لذت ببرید.

جمع‌بندی

همان‌طور که گفته شد، درصورتی‌که بتوانید قدرت روحی خود را هر روز افزایش دهید، می‌توانید توانایی‌ها و مهارت‌های حقیقی خود را کشف کنید و در نتیجه با نسخه‌ی بهتری از خودتان با زندگی روبرو شوید.

باید بدانید در این راه صبر و اراده قوی حرف اول را می‌زنند، درصورتی‌که می‌خواهید به قدرت واقعی روح خود دست پیدا کنید، این دو مورد را از یاد نبرید.

 

ثروت برتر یک
 

میانگین امتیاز ۴.۵ / ۵. تعداد آرا: ۴۴

20 دیدگاه برای “افزایش قدرت روحی با ۴ گام

 1. وحید گفته:

  قدرت روحی را بهتر تعریف کنید تا ما با تعریف شما راه خود بهتر بشناسیم بعد چیستی روح و ارتباط آن با جهان خارج و رفتارها به درک بهتری از قدرت روح برسیم نویسنده مقاله را معرفی کنید

  • محمدرضا میرزائی گفته:

   سلام خدمت شما ممنون از توجه شما به این مقاله
   مواردی که بیان کردید جواب آن‌ها مفصل می‌باشد و سعی می‌شود در یک فایل آموزشی این نکات را به‌صورت گسترده‌تر مورد برسی قرار دهیم
   نویسنده: محمدرضا میرزائی

 2. وحید گفته:

  آیا قدرت ذهن و حافظه و حواس متمرکز در احساس وضعیت در هر موقعیت و همین طور تطابق رفتار با شرایط آن موقعیت و جلب نظر اشخاص حاظر به قدرت روح بستگی دارد یا نه

  • محمدرضا میرزائی گفته:

   بله به میزان زیادی به قدرت روحی افراد بستگی دارد حتی بیمار شدن بدن هم به قدرت روحی افراد بستگی دارد مثلاً بودند افرادی که ویروس یک بیماری در بدن آن‌ها نسبت به شخصی دیگر بیشتر بوده اما بیمار نشده‌اند اما آن فرد دیگر بیمار شده و این مسئله به قدرت روحی آن فرد برمی‌گردد.

 3. ندا گفته:

  سلام من میخوام روح خودمو ببینم تا زندم بتونم خودمو بسازم تو اون دنیا ضرر نکنم خیلی برام مهمه اینقدر دلم میخواد روحمو ببینم و بعد معنوی خودمو بفهمم چیه دلم نمیخواد بمیرم بعد از مرگم پرده ها از چشمم بره قبلش میخوام این اتفاق بیفته خیلیم شنیدم که مثلا بعضیا چشم برزخی دارن و ازین حرفا دوست دارم اونجوری بشم

  • محمدرضا میرزائی گفته:

   سلام و تشکر از نظر شما
   اتفاقا در تایید حرف شما روایت داریم: «مُوتُوا قَبلَ اَن تمُوتُوا»(بحارالانوار ج ۷۲، ص ۵۹) یعنی قبل از این که مرگ شما فرا برسد و شما را به قبر ببرند بمیرید. اگر بتوانیم روح خودمان را از گناه و وابستگی به دنیا پاک کنیم و مبارزه با نفس بکنیم می‌توانیم به مقامات عالی برسیم و درک بیشتری از زیبایی های عالم و لذت برتر که خود خداوند است پیدا کنیم.

 4. محمدرضا گفته:

  خیلی عالی بود.ممنونم بابت این همه توضیحات،کاش در بعضی از سایت هایی که درباره تقویت ذهن یا افزایش تمرکز صحبت میکنند در کنارش به این بحت روحیات هم اشاره ای بکنند.
  توضیحات بیشتری درمورد رسیدن به هدف و افزایش معنویت روح برامون بگین.ممنون میشم،تشکر.

  • محمدرضا میرزائی گفته:

   تشکر از نظر خوب شما
   در حال تلاش برای ایجاد ویدئو و دوره خوبی برای تقویت روح و تعالی معنوی هستیم.
   لطفا در سایت ثبت نام کنید تا زمانی که تکمیل شد به شما از طریق پیامک اطلاع رسانی شود.
   با تشکر

 5. محمدصدرا گفته:

  خیلی عالی بود لذت بردم
  حتما کسانی که به این موضوعات علاقه دارن به شدت توصیه میکنم که برنامه ی زندگی پس از زندگی رو ببینن
  توی گوگل هم هست
  موضوع برنامه این هست که یک محقق می‌ره به دنبال کسانی که روح از کالبدشون خارج شده و دوباره به کالبد خودشون یعنی همون جسم برگشتن
  برنامه ی خیلی قشنگی هست

 6. Maryam گفته:

  خیلی ممنون مطالبتون خیلی خوب بود.!

  شما استادی میشناسین که بخواد دانش آموز قبول کنه برای فعالسازی قدرت ها چون تنها میشه اما استاد باشه بهتره اگه میشناسین لطفاً معرفی کنید مچکرم..!

  • محمدرضا میرزائی گفته:

   تشکر از توجه شما به این مطلب
   نه متاسفانه کسی که دانش آموز بپذیرد سراغ ندارم
   اما می‌توانید از دوره رسیدن به لذت برتر که در بخش محصولات سایت می‌باشد برای پیشرفت بیشتر استفاده کنید

 7. افشین گفته:

  سلام.میخاستم بنده راراهنمای کنیدآیاباافزایش قدرت روحی میتوان به طلسم جنزدگی چشم زخم یابیماریهای روحی وجسمی..غلبه کردمن۷سال طلسم شده ام واصلا اهل نماز…نبودم الان چندماهیه نمازوقران میخونم حالم بهترشده باادامه میشه کلی درمان شداگه راهایی بغیرازنمازوخواندن قرآن هست که تاثیرزیادی داشتباشه منوراهمایی کنیدممنون

  • محمدرضا میرزائی گفته:

   سلام خدمت شما کاربر عزیز و تشکر از نظر شما
   بله چون انسان روح بسیار قدرتمندی دارد و همین‌الان مدیریت بدن و خیلی از کارهای ما بدون آن که متوجه باشیم توسط این روح در حال انجام است اما روح انسان بی‌نهایت است و می‌تواند بسیار قدرتمندتر از این باشد و اگر بتوانیم بعد مادی و جسم بودن خودمان را کم‌رنگ کنیم می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم اما الان از بس مردم درگیر مادیات و دنیا شده‌اند به همان میزان قدرت و تسلط روحشان هم کم شده است برای رشد روحی بیشتر هم می‌توانید از دوره خودشناسی و رسیدن به لذت برتر در سایت استفاده کنید امیدوارم که مفید باشد.

 8. غلامعلی گفته:

  سلام میخواستم ببینم میشه ماهم چشم برزخم داشته باید چیکار کنیم از این چیزا زیاد شنیدم منم کنجکاو شدم

 9. سید محمد رضا حسینی گفته:

  سلام من ۱۸ سالمه تجربه ذهن خوانی پیش بینی کردن آینده پرواز در خواب درک انرژی اشیا آدم دیدن آینده در خواب دیدن مرگ چندتا آشنا و الان اونا زیر خاک دفن شدن
  قدرت مشاوره بالا وقتی افسردگی میگیرم خودم خودمو درمان میکنم داشتن حافظه بلند مدت بسیار قوی ولی کوتاه مدت شاید چند ثانیه کاری که میخوام بکنم چیزی که میخوام یادم میره طوری که ترس از تاریکی دارم میدونم وقتی بچه بودم شخصی منو از انباری مادر بزرگم میترسوند خوراکیا نخورم بسیار تنوع طلبم بعد یک هفته کاری که توش اشتیاق دارم خسته کننده میشه
  اکثرا کارا که قبلا نکردم بلدم
  و اینکه من ۱۲ ساعت شرکت نساجی مشغول کارم بعد از کارم ورزش کشتی انجام میدم ولی بدنم پنج ساعت میخوابه و از سال ۹۵ یک بار هم مریض نشدم به درمانگاه مراجه نکردم
  همه اینا باعث آزارم شده روز به روز بیشتر میشه باعث میشه زجر بکشم تا بخوابم
  آیا راه حل وجود داره که بتونم فکرم آزاد بکن
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • محمدرضا میرزائی گفته:

   دروه موفقیت و پاکسازی ضمیر ناخودآگاه می‌تواند به شما بسیار کمک کند و این مشکل شما را رفع کند برای خرید دوره به شماره ۰۹۳۷.۷۳۷.۴۸۴۴ در تلگرام یا روبیکا یا واتساپ پیام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =